Müşteri Hizmetleri

Hafta içi her gün (09:00 - 18:00) saatleri arasında saatleri arasında 0212 550 15 15 numaralı telefonumuzu arayarak müşteri hizmetleri danışmanımız ile görüşebilirsiniz. Müşteri hizmetleri servisimiz size her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Bize Sor

İletişim formumuzu Buraya Tıklayarak doldurup, bize ulaşabilirsiniz

İletişim Bilgileri

Firma Ünvanı Minimalist
Adres Vadi İstanbul Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad. 2B Ofis Kat:8
Telefon 0212 550 15 15
E Posta bilgi@minimalist.com.tr

Sipariş ve Teslimat

Çalıştığımız Kargo Firmaları

Siparişlerinizin gönderimi için Aras kargo, UPS kargo ve PTT kargo ile çalışmaktayız.

Kargo Ücreti

üzerinden vereceğiniz siparişlerde 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. 250 TL ve altı siparişlerinizde "10 TL" kargo ücreti faturanıza yansıtılmaktadır.

Siparişin Hazırlanışı

Sipariş verdiğiniz ürün özel olarak hazırlanmış kolilerde, her türlü darbeye karşı, zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir.

Gönderim Süreci

Minimalist.com.tr adresinde yer alan tüm ürünler, sitede aksi belirtilmiş olmadıkça aynı gün içinde stoktan sevk edilmektedir. Siparişiniz verdiğiniz ve sipariş onayını aldığımız andan itibaren ürünlerimiz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Hafta içi saat 17:00'a kadar verilen sparişleriniz aynı gün içerisinde, hafta sonu verilen siparişler ise, sevkiyat yapılmaması nedeniyle Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Resmi tatil günlerinde kargo firmalarının sevkiyat yapmaması nedeniyle, bu tarihlerde verilen siparişler, resmi tatilden sonraki ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.

Banka Hesap Bilgileri

Alıcı Ünvanı Minimalist
TL TR03 0001 0025 2295 0630 7950 02
USD

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1 - TARAFLAR

1.1. SATICI:

Ünvanı: Minimalist

Adres: Vadi İstanbul Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad. 2B Ofis Kat:8

Telefon: 0212 550 15 15

E Posta: bilgi@minimalist.com.tr

Müşteri Hizmetleri Telefon: 0212 550 15 15

Mersis Numarası: 0771034980700001

1.2. Alıcı:

Adı/Soyadı/Ünvanı

Adres :

Telefon:

E Posta:

MADDE 2- KONU

İş bu sözleşmenin konusu, Minimalist.com.tr internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN, ÖDEME VE TESLİMATA İLİŞKİN BİLGİLER

3.1- Sözleşme konusu mal veya hizmetin adı, adeti, KDV dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve temel nitelikleri Ürün Adı ve Temel Nitelikleri Adet Ödeme Şekli Satış Bedeli

3.2- Ödeme Şekli : Kredi Kartı ile Peşin İşlem (Tek Çekim)

• Yukarıdaki bölümde bankanıza iletilecek sipariş toplamının kaç taksitle ödeneceği bilgisi bulunmaktadır

• Bankanız kampanyalar düzenleyerek sizin seçtiğiniz taksit adedinin daha üstünde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Bu tür kampanyalar bankanızın inisiyatifindedir ve şirketimizin bilgisi dâhilinde olması durumunda sayfalarımızda kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir.

• Kredi kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren sipariş toplamı taksit adedine bölünerek kredi kartı özetinize bankanız tarafından yansıtılacaktır. Banka taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız inisiyatifindedir.

3.3- Diğer yandan vadeli satışların sadece Bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

İade&Değişim:

A) Kredi Kartına İade Prosedürü

ALICI’nın cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya hakem heyeti kararları ile ALICI’ya bedel iadesine karar verilen durumlarda, alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir:

ALICI ürünü kaç taksit ile aldıysa Banka ALICI’ya geri ödemesini taksitle yapmaktadır. SATICI bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların ALICI’nın kredi kartına iadesi durumunda, konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. ALICI’nın satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları ,eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve ALICI iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra , iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda SATICI, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği ALICI’ya nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani SATICI, bir iade işlemi sözkonusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, Üye işyeri yani SATICI ilgili tutarı Banka’ya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince ALICI’ya nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, SATICI’nın Banka’ya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

ALICI, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüd eder.

B) Kapıdan Ödeme ile Havale/EFT Ödeme Seçeneklerinde İade Prosedürü

Kapıdan ödeme ile havale/EFT ödeme seçeneklerinde iade Tüketiciden banka hesap bilgileri istenerek,Tüketicinin belirttiği hesaba (hesabın fatura adresindeki kişinin adına veya kullanıcı üyenin adına olması şarttır.) havale ve EFT şeklinde yapılacaktır.

3.4- Teslimat Şekli ve Adresi

Teslimat Adresi :

Teslim Edilecek Kişi:

Fatura Adresi :

Paketleme, kargo ve teslim masrafları SATICI tarafından karşılanmaktadır. Kargo ücreti ….. -TL olup, kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmektedir. Ürün bedeline dahil değildir. Teslimat , anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile, ALICI'nın yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında ALICI'nın adresinde bulunmaması durumunda dahi Firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, ALICI'nın ürünü geç teslim almasından ve/veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden SATICI sorumlu değildir. SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

3.5. Hızlı ve Kolay Alışveriş:

Siparişin onaylanması sonrasında, “MÜŞTERİ” sipariş onaylanma ekranında hızlı ve kolay alışveriş bölümünde MÜŞTERİ “ONAY” sekmesini tıklaması ve müşterinin sistemde kayıtlı cep telefonuna gelen SMS doğrulama aktivasyon kodunu, 180 saniye içerisinde sitede yer alan ilgili bölüme girmesi halinde kargo firması, teslimat adresi, ödeme seçim ve bilgilerinin kendi onayıyla müşteri profil bilgileri altında kaydedilerek saklanmasını kabul eder. “MÜŞTERİ’NİN” rızası ile kaydedilen ilgili bilgiler müşterinin profil bilgileri altında saklanacak olup “MÜŞTERİ’NİN” talebi durumunda bu bilgiler istenildiğinde müşteri profilinden çıkartılır.

MADDE 4- CAYMA HAKKI

Tüketici (ALICI), 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak tüketici, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkı süresinin belirlenmesinde;

a) Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün,

b) Birden fazla parçadan oluşan mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün,

c) Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün esas alınır. Cayma bildiriminizi cayma hakkı süresi dolmadan Minimalist.com.tr ‘de yer alan kişisel üyelik sayfanızdaki kolay iade seçeneği üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Cayma hakkınız kapsamında öngörülen taşıyıcı Aras Kargo olup, Minimalist.com.tr ‘de yer alan kişisel üyelik sayfanızdaki kolay iade seçeneğinde geri gönderime ilişkin detaylar açıklanmıştır.

Tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve SATICI veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.

c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.

d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.

e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.

g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.

ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.

h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

MADDE 5- GENEL HÜKÜMLER

5.1- ALICI, Minimalist.com.tr

5.2- Ürün sözleşme tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir. Ürününün teslim edilmesi anına kadar tüm sorumluluk SATICI’ya aittir.

5.3- Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.

5.4- SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

5.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin bedelinin ALICI'nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

5.6- Minimalist DOĞRUDAN SATIŞ YETKİLİSİ OLUP HİÇ BİR KİŞİ YAHUT KURUM İLE BU YETKİSİNİ PAYLAŞMAMAKTADIR

Alıcı ürünü tüketim amaçlı olarak aldığını ve üçüncü kişilere ürünün satışını yapamayacağını kabul eder. Doğrudan satış münhasır Minimalist’a aittir ve Minimalist doğrudan satış yetkisini saklı tutar. Tarafımızca açıkça izin verilen haller dışında Alıcı tarafından; doğrudan satış yetkimizin ihlali halinde bu ürünlerin toplatılabileceğini, ihlal sebebi ile oluşacak maddi zararların tazmin edilebileceğini şimdiden kabul eder.

5.7- Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün SATICI'ya gönderilmesi zorunludur.

5.8- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin ayıplı (arızalı, bozuk vb.) halinde veya garanti kapsamında ve şartları dahilinde arızalanması veya bozulması halinde gerekli onarımın yetkili servise yaptırılması için sözkonusu ürünler SATICI'ya gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.

5.9- 385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz iade bölümü bulunan faturada ilgili bölümlerin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.

MADDE 6- UYUŞMAZLIK VE YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmeden doğan uyuşmazlıklarda doğrudan yerleşim yerinizin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemesi yetkilidir (Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde 2017 yılı için Tüketici Hakem Heyetlerinin uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin parasal sınırlar; ilçe tüketici hakem heyetleri için üst parasal sınır 2.400 Türk Lirası, Büyükşehir statüsünde olan illerdeki il tüketici hakem heyetleri için parasal sınır 2.400 Türk Lirası ile 3.610 Türk Lirası arası, Büyükşehir statüsünde olmayan illerin merkezlerindeki il tüketici hakem heyetleri için üst parasal sınır 3.610 Türk Lirası, Büyükşehir statüsünde olmayan illere bağlı ilçelerdeki il tüketici hakem heyetleri için parasal sınır 2.400 Türk Lirası ile 3.610 Türk Lirası arası olarak tespit edilmiştir.).

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

1.1. SATICI: : Minimalist

1.2. Alıcı :

Tarih :

İade Süresi

Markamızın ve markamız adına ürettiğimiz her ürünün arkasındayız. Bu yüzden kullanıcılarımıza %100 değişim ve iade garantisi veriyoruz. Giyilmemiş, yıkanmamış ve hasar görmemiş her ürünü sipariş tarihinden 21 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

İade Adımları

Aras Kargo ve PTT anlaşmalı kargo firmalarından birini seçerek anlaşmalı iade kodumuzla birlikte ücretsiz bir şekilde ürünleri iade edebilirsiniz.

Aras Kargo için iade işlemini Minimalist Tekstil Anonim Şirketi markası ile yapılacağını belirterek Aras Kargo firmasına da 2200354551015 gönderi kodu ile Aras kargo değişim & iade için ücretsiz bir şekilde gönderim yapabilirsiniz.
PTT Kargo için iade işlemini Minimalist Tekstil Anonim Şirketi markası ile yapılacağını belirterek PTT Kargo firmasına da 404058561 gönderi kodu ile PTT kargo değişim & iade için ücretsiz bir şekilde gönderim yapabilirsiniz.
İade & Değişim işlemlerini sipariş verdiğiniz isim / soyisim ve telefon numarasıyla yapmanız gerekmektedir. İade paketinin içine not olarak taleplerinizi yazabilirsiniz.

İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

İadeniz için siparişiniz sırasında kullandığınız ödeme yöntemi üzerinden geri ödeme talimatı veriyoruz. Ortalama 3-10 iş günü içerisinde geri ödemeniz tamamlanacaktır. Sipariş tutarı 250TL üzerindeyse ve siparişteki tüm ürünler iade edildiyse kargo bedeli de iade edilecektir.

Değişim Talebinde Bulunduğum Ürünler Ne Zaman Elime Ulaşır?

Giyilmemiş, yıkanmamış ve hasar görmemiş her ürünü sipariş tarihinden 21 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Değişim talebinde bulunduğunuz ürünler bizim tarafımıza ulaşıp gerekli kontroller yapıldığı takdirde değiştirmek istediğiniz ürünler aynı gün kargoya verilir. Değiştirmek istediğiniz ürünlerin aynı model olması gerekmektedir.

Değişim Ürünlerinde Herhangi Bir Ücret Alınıyor Mu?

Değişim talebinde bulunduğunuz ürünlerin tutarı 250TL ve üzeri ise hiçbir ücret ödemeden ücretsiz bir şekilde değişim yapabilirsiniz (İlk değişim için geçerlidir, birden fazla değişim talebinde kargo bedeli alınmaktadır.) Eğer sipariş tutarı 250TL altında ise kargo bedeli alınmaktadır.

Aklınıza takılan sorular için info@minimalist.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir, +90 544 416 55 92 numaralı WhatsApp iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Depo Adresi: İkitelli Osb Mahallesi Milas Caddesi No 7 Kat 1 Dk 51 Başakşehir İstanbul Tem34 Ekspress
Merkez Ofis: Ayazağa mah. Azerbaycan cad. 2B blok kat:8 Vadi İstanbul

Gizlilik Politikası

Bu beyan Minimalist.com.tr (Minimalist) ’nin gizlilik politikasını içerir. Minimalist.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız

Minimalist.com.tr sipariş veya üyelik aşamasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, Minimalist.com.tr ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve kampanyalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, kargo firmalarının teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Minimalist.com.tr, sipariş formlarında aksi talep edilmediği sürece, tarafınıza günlük veya haftalık bilgilendirme mailleri gönderebilir. Dilediğiniz zaman bu maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.

Minimalist.com.tr 'de kredi kartı ile ilgili tüm işlemler, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Müşteriler Minimalist.com.tr’ com’de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz, yasaların öngördüğü ölçüde, derhal işleme alınmaktadır. Taleplerinize ve isteklerinize yanıt verebilmek, bu istekleri yerine getirmek ya da interaktif müşteri programlarını yönetebilmek için, adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileri talep etmemiz gerekebilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve Minimalist.com.tr adresine üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir.

Topladığımız bilgiler firmamız veri bankasında güvenilir bir şekilde saklanmaktadır. Bu bilgiyi, isteklerinize yanıt vermek, sizinle posta, e-posta ya da telefon yoluyla yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi vermek amacıyla iletişim kurmak için kullanabiliriz. Yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları izniniz olmadan hiçbir üçüncü şahsa vermeyeceğiz. İlaveten web sitemiz IP adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı uygulamanız gibi verileri toplayan teknolojileri kullanmaktadır. Herhangi bir zamanda günlük mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, göndermiş olduğumuz maillerin alt kısmında bulunan “Mail listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” bağlantısına tıklayarak mail aboneliğinden tek tıkla çıkabilirsiniz.


Adres: Vadi İstanbul Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad. 2B Ofis Kat:8
Müşteri Hizmetleri: 0541 564 28 38
E Posta: bilgi@minimalist.com.tr

Bu sitede, alışverişlerinize ait ödemenizi "kapıda ödeme" yöntemi ile ürün tesliminde yapabileceğiniz gibi, dilerseniz SSL güvencesi altında kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bilgileriniz 3. kişi ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Tüm işlemler 256 bit şifrelenerek ve doğrudan bankanız aracılığıyla gerçekleşmektedir. Ürünlerin teslim süreleri bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-3 iş günüdür.

Ödeme Bildirimi

Eğer havale ile ödeme gerçekleştirdiyseniz, bu alandan bildirim yapabilirsiniz.

*Başında sıfır olmadan boşluksuz yazınız.

Ödeme Yapılan Banka *

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

  • Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 3 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 3 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.
  • Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 6 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmeniz gerekir
  • Açıklama bölümüne 6 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.
  • Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adına Minimalist yazmalısınız
  • 6 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra Müşteri hizmetleri sayfasından ödeme bildirim formunu doldurarak havale ödemesi sonuçlu siparişlerinizin işlemlerini hızlandırabilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

  • Yapıkredi hesabımıza yapılan ödemeler (açıklama kısmına sipariş numarası yazılması halinde) 17:00'dan önce ise aynı gün içerisinde işleme alınır.
  • İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM’den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun