Minimalist Hakkında

Minimalist ile “Az ve Öz" Moda zamanı 2020 yılı ile birlikte yaşanılan sadeleşme akımına eşlik eden Minimalist, kaliteli kumaş ve konfor ikilisini motto edinmiştir. Özgür ve sade tasarımları ile her tarz moda anlayışında kullanıcısı ile birlikte olmayı amaçlamaktadır. Minimalizm akımından etkilenerek “Minimalist" markasının temelleri atılmıştır. Kalite, konfor, şıklık ve özgürlük temelli moda anlayışını geçmişten geleceğe taşıyacak inançla çalışmalarını sürdürmektedir.

Basic Giyim Dünyasında Yeni Trend: Minimalist

Özgür ve sade tasarımlarla her tarz moda anlayışında kullanıcısı ile birlikte olmayı amaçlamaktadır. Hayatın her alanında kendini gösteren sadeleşme ve öze dönüş akımı giyim dünyasında yerini alırken, yerli genç ve dinamik marka Minimalist hayatımıza giriyor. Birbirinden renkli ve şık modellerini sadelikten yana moda severlerin beğenisine sunuyor. . Minimalist, sadeleşmenin ve rahatlamanın dolaplara yansıması olacak ürünleri ile sürdürülebilir bir marka olma bilinciyle çalışmalarını yürütüyor.

Hepimizin sevdiği fakat aradığında bulamadığı basic giyim tarzına yenilik getiriyoruz. Özgür ve sade tasarımların yanında kalite ve konfor ilişkisini bir arada barındırıyoruz. Minimalist modayı dolaplarımıza taşırken fazlalıklardan kurtularak “az ve öz" bakış açısını yerine getiriyoruz. Her zaman en kaliteli ve en şık olmayı sağlayacağız. Gençliğin enerjisini olgun ve sade moda anlayışı ile harmanlayan Minimalist ekibi; kalite, konfor, şıklık ve özgürlük temelli üretimi geçmişten geleceğe taşıyacak inançla çalışmalarına ekliyor.

Sade ve özgür modanın yeni adı Minimalist

Minimal bir yaşama gardırobunu açmaya hazır ol!

2020 yılı ile birlikte başlayan sadeleşme akımından her alanda olduğu gibi moda da etkileniyor ve Minimalist’in serüveni de işte böyle başlıyor. Genç iki ruh fikir babalığını yaptığı Minimalist’in temellerini deneyimli kurucusu ile birleştiriyor ve sade, kaliteli, dinamik, özgür, konforuna düşkün giyim markası ortaya çıkıyor.

Özgür ve sade tasarımları ile her tarzda ve yaşta kesimin moda anlayışına hitap etmeyi amaçlayan gençlerin fikirleri ile ortaya çıkan Minimalist, az çoktur prensibiyle huzur ve dinginliğe kapını açmayı hedefliyor.

Logosunda yer alan kuş kanatları ile özgür ruhunu yansıtan Minimalist, sadeliği ve özgünlüğü hayatının her alanında benimsemiş, kaliteden ödün vermeyen, stiliyle tarzını yansıtan tüm kitlelerin markası oluyor.

“Az ve Öz Moda" zamanında değişimin anahtarı olacak Minimalist, basic sweatshirtler, tshirtler, kapüşonlu sweatler ve daha nice sade ama şık ürünleri ile seni tanıştırıyor.

Minimalist’in basic parçaları ile gardırobunda sade ve şık kelimelerinin moda yolculuğu bir araya geliyor. Hızlı, çabasız ve giy-çık kombinlerin şık görünüme dönüştüğü, her gün ne giysem derdinden ziyade, iddialı parçalar yerine bacis modellerle güçlü duruşun simgesi olacak Minimalist ürünleri ile sen de güne hazırsın!

Her tarza uygun basic parçalara kolay şekilde ulaşılmasını amaçlayan Minimalist, kalitenden ödün vermemen için en iddiasız ama güçlü parçaları senin için üretiyor. Basic giyim denildiğinde yeni trend olan Minimalist dünyası oldukça sade… Pamuklu, rahat kesim, tam kalıp ve farklı renk moodlarıyla yazdan kışa, ilkbahardan sonbahara kısacası dört mevsim yanı başında sana şık ve doğal bir görünüm katacak. Rahatlayan gardırobun ile birlikte minimal yaşamı benimseyen ruhunda moda anlayışın gibi hafifleyecek.

Öze dönüşün yansıması olan Minimalist, minimalizm akımından etkileniyor ve modada neden olmasın sorusunu herkesin sorgulamasını istiyor. Sade ama renk kartelası geniş, Minimalist bir dünyaya hepimizi davet ediyor.

Sen de sadeleşmeye ve değişime hazırsan Minimalist ile tanış!

Şimdi, Minimalist ile “Az ve Öz" Moda zamanı…

İade&Değişim

Markamızın ve markamız adına ürettiğimiz her ürünün arkasındayız. Herhangi bir sebepten dolayı üründen memnun kalmazsanız, iade-değişim işlemi yapabilirsiniz. -Giyilmemiş, yıkanmamış, hasar görmemiş her ürünü sipariş tarihinden 21 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

KARGO

Saat 17.00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. UPS-ARAS-PTT anlaşmalı kargolarla 3 iş günü içerisinde teslimat sağlanmaktadır

Yıkama Talimatı

-30 dereceye kadar normal döngüde yıkayın.
-En fazla 150 derece olacak şekilde ütüleyin.
-Kuru temizleme yapmayın.
-Ürün ağartıcı ile yıkanmamalıdır.
Uzun ömürlü kullanım için yıkama talimatlarına uyunuz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun